Představení naší firmy a nabídka služeb.

Představení naší firmy a nabídka služeb.

Naše společnost se již několik let též úspěšně zabývá veškerými stavebními pracemi. Rrekonstrukcí a výstavbou administrativních budov a rodinných domů. Kompletní realizací staveb průmyslových hal a objektů. Rekonstrukcemi, opravami a sanací silničních i želežničních mostů. Zakládání staveb, zemními a tesařskými pracemi. Uložením a zpracováním betonu, povrchovou úpravou strojním hlazením - průmyslovými podlahami, tesařské, armovací a betonářské práce.  Rovnež provádíme kompletní epoxidové podlahy vč.specálních nátěrů.

V průběhu let jsme si vybudovali pověst spolehlivého a kvalitního dodavatele leštěných betonových podlah pro různé typy prostor - od obytných a komerčních budov až po průmyslové objekty. Naše práce se vyznačuje precizním provedením, pečlivým výběrem materiálů a moderními technologiemi, které nám umožňují dosáhnout vysokého standardu výsledné podlahy.

Leštěné betonové podlahy jsou nejen esteticky příjemné, ale také vysoce odolné a snadno udržovatelné. Díky speciálnímu procesu leštění a použití speciálních chemikálií dosahujeme hladkého a zároveň odolného povrchu, který odolává opotřebení a případnému poškození. Tento typ podlahy je ideální volbou pro různé druhy interiérů - od moderních a minimalistických po luxusní a stylové.

Naše firma se neomezuje pouze na samotné zhotovení leštěných betonových podlah, ale také Vám může pomoci s výběrem nejvhodnějšího designu a barevného provedení. S našimi znalostmi a zkušenostmi Vám rádi poradíme a pomůžeme s vytvořením podlahy, která bude splňovat Vaše individuální představy a požadavky.

Další výhodou spolupráce s námi je naše široká síť spolupracujících dodavatelů materiálů. Díky našim dlouholetým partnerským vztahům jsme schopni nabídnout nejen kvalitní materiály za konkurenceschopné ceny, ale také širokou škálu možností výběru barev, vzorů a dekorací podle Vašich představ.

Věříme, že naše práce přináší radost a spokojenost našim zákazníkům. Pokud máte zájem o zhotovení leštěné betonové podlahy v rámci Vašeho projektu, neváhejte nás kontaktovat. Rádi Vám poskytneme další informace, představíme naše referenční projekty a připravíme Vám individuální cenovou nabídku.

Zakládáme si na individuálním přístupu ke klientovi a k jeho specifickým požadavkům a nárokům.  Nabízíme klientům poradenství a konzultace, stavební a technický dozor.

Před zahájením každého projektu a i v jeho celém průběhu pečlivě sledujeme naplňování požadavků na ochranu životního prostředí. Všechny realizované stavby se snažíme koncipovat tak, aby měly co nejnižší negativní dopad na své okolí jak v průběhu stavby, tak i po jejím dokončení.

Zajišťujeme kompletní přípravu od vypracování projektové dokumentace,  cenového návrhu, reálného termínu dokončení stavby, až po samotnou realizaci stavby včetně dokončovacích prací v objektu. Pomáháme klientům i se všemi potřebnými dokumenty ke kolaudaci stavby. Samozřejmostí je i doložení všech potřebných atestů a zkoušek k dodávaným materiálům a technologiím, přičemž všechny používané materiály a technologie vždy konzultujeme s klientem, abychom společně vybrali nejvhodnější a nejefektivnější variantu.

Díky našim obchodním partnerům jsme schopni pružně reagovat na jakékoli požadavky našich zákazníků.

Děkujeme za Vaši pozornost a těšíme se na možnost spolupráce s Vámi

aktuality

picture

Zavedení systému ISO

Zavedli jsme úspěšně systém standartu ISO 9001:2008, ISO 14001:2004, OHSAS 18001:2007.

Více
picture

Výstavy

Více
TECHNICBETON s.r.o.
Tachovské nám. 90/2, Praha 3

Kancelář:
Pod Bání 2001/23, Praha 8 - Libeň

IČ: 28437250, DIČ: CZ28437250
Poslední refrence

Česané-kartáčované betonové povrchy