Ukládka betonu, odlévání betonových ploch, povrchová úprava strojním hlazením

Ukládka betonu, odlévání betonových ploch, povrchová úprava strojním hlazením

Betonové plochy

Původní zaměření naší firmy, jak už z názvu vyplývá, byla ukládka betonu, odlévání betonových ploch a úprava strojním hlazením. Samozřejmostí, a to se týká všech prováděných prací naší firmou, je důsledné sledování novinek a trendů v dané oblasti a zapracování nových postupů a poznatků takto získaných. 

Při provádění důsledně dbáme na požadavky investora a po vzájemné konzultaci i s projektantem se snažíme individuálně navrhnout betonové plochy účelně, funkčně a zbytečně tak neprodlužovat a také neprodražovat zakázku. 

Dlouhodobě spolupracujeme s námi vybranými dodavateli betonových směsí, kteří splňují naše vysoké požadavky jak na kvalitu, tak i rychlost a flexibilnost. 

Mezi prvními zhotoviteli jsme začali aplikovat do betonových podlah "polypropylenová vlákna" a nahradili tak "drátkobeton".

Ukládka betonu, odlévání betonových ploch, povrchová úprava strojním hlazením Ukládka betonu, odlévání betonových ploch, povrchová úprava strojním hlazením Ukládka betonu, odlévání betonových ploch, povrchová úprava strojním hlazením Ukládka betonu, odlévání betonových ploch, povrchová úprava strojním hlazením Ukládka betonu, odlévání betonových ploch, povrchová úprava strojním hlazením
TECHNICBETON s.r.o.
Tachovské nám. 90/2, Praha 3

Kancelář:
Pod Bání 2001/23, Praha 8 - Libeň

IČ: 28437250, DIČ: CZ28437250
Poslední refrence

Česané-kartáčované betonové povrchy